Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

vullnet sinaj

Edi Rama kafe në Vlorë me Sinan Idrizin dhe deputetin e PS

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qytetin e Vlorës, ku do të marrë pjesë në një ceremoni të organizuar në ambientet e stadiumit "Flamurtari",...

Dhuroi pagën gjithë mandatin e parë, deputeti i PS bën gjestin human: Edhe këtë 4 vjeçar rrogën do ta jap për familjet në nevojë

Deputeti socialist Vullnet Sinaj, është shprehur pak më parë në Kuvend se ka vendosur që të gjithë pagën e këtij mandati të dytë do...

Ditë zie në familjen e deputetit socialist, Vullnet Sinaj humb motrën, thirrja për gratë dhe vajzat: Mos neglizhoni mamografinë!

Deputeti i njohur i PS Vullnet Sinaj u bën thirrje gjithë grave dhe vajzave, që të mos neglizhojnë mamografinë. Mes dhimbjes për ndarjen nga...

VLORË/ Damiani “shkakton TËRMET” në PS: Pse humbëm vota! Njerëzit që punuan për vota personale; të ndryshojë Bashkia; 118 të deleguar dështuan, ja ku...

Socialistët Vlonjatë e bënë analizën e tyre për zgjedhjet 2021. Damian Gjiknuri, në raportin pëundimtar shpërndarë strukturave, “u ka bërë një dush të ftohtë”...

3 emrat e PS në diskutim për Bashkinë Selenicë, më i preferuari deputeti Sinaj

Bashkia e Selenicës është njësia e vetme në Qarkun e Vlorës për të cilën Partia Socialiste ende nuk e ka përcaktuar kandidatin që do...

Acarohet me reklamat e supermarketit të njohur, Rudina Xhunga sulmon deputetin e PS: Je pronar që…

Gazetarja Rudina Xhunga është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon dhe fenomene të ndryshme, që shqetësojnë shoqërinë shqiptare. ...

Deputeti miliarder i PS-së me 37 biznese, premton ndihma për banorët e përmbytur në Shkodër

Deputeti i Vlorës, Vullnet Sinaj premton se do të ndihmojë banorët e përmbytur në zonën e Nënshkodrës. Sinaj ka vizituar sot...

Lajmet e fundit