Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

vore

VIDEO/ I mituri në gjendje të rënduar psikologjike, lutet në mes të autobusit të Vorës: Mos më çoni te ai se më dhunon

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në autobusin e Vorës. Në videon e publikuar nga JOQ shihet një i mitur i...

Prangoset në Vorë i riu shkodran, i shpëtoi Policisë dy ditë më parë, pasagjer kishte një kriminel të kërkuar dhe të armatosur

Emanuel Leka, një 27 vjeçar nga Shkodra, është arrestuar nga Policia në afërsi të Vorës. Ky shtetas, dy ditë më parë ka qenë duke...

Policia sqaron ngjarjen në Vorë: Inspektorja ishte në shërbim, u përplasën dy automjete

Policia e Vorës ka reaguar lidhur me aksidentin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas njoftimit zyrtar të uniformave blu, mësohet se rreth orës 10:30,...

Shoferi humb kontrollin e “Benz-it” dhe përplaset me barrierat mbrojtëse, dërgohet me urgjenë te “Trauma”

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit në Vorë-Fushë Krujë. Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” është përfshirë...

Theu masën “arrest shtëpie” dhe qëlloi me kallashnikov, arrestohet 19-vjeçari në Vorë

Një 19-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë pasi ka qëlluar në ajër me armë zjarri. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se shtetasi me...

ME VIDEO/ 44 vjeçari hedh tritolin në shtëpinë e fqinjit dhe njofton Policinë, kamerat e nxjerrin zbuluar

Një 44 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi mbrëmjen e djeshme rezulton se ka hedhur një sasi tritoli në shtëpinë e fqinjit...

Kamionisti nga Maqedonia e Veriut ndërron jetë në një lokal në Vorë

Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në  një lokal në qytetin e Vlorës. Mësohet se shtetasi me inicialet M.M ishte shofer kamioni...

Kandidati i opozitës s’pranon humbjen në Vorë: Dyshimet e manipulimit janë të mëdha, do ankimojmë rezultatin

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Indrit Hoxha ka reguar për humbjen në Vorë, duke mos pranuar rezultatin. Ai hedh dyshime për manipulim votash, duke thënë...

U rikonfirmua në krye të Vorës, Shera: Zotohem se do u shërbej të gjithëve pa dallim të forcave politike

Kryetari i Bashkisë së Vorës, Blerim Shera, ka falenderuar të gjithë qytetarët të cilët i besuan një tjetër mandat. Në një deklaratë për mediat nga...

Erion Veliaj shpall fitoren e Vorës dhe thotë: Falenderoj ata demokratë që nuk shkuan të votojnë për Saliken dhe kundër Amerikës

Erion Veliaj, kreu i bashkisë së Tiranës dhe drejtues i Qarkut shpalli Blerim Sherën si fitues i parë nga të gjitha të dhënat dhe...

Lajmet e fundit