Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

vora

Blerim Shera fiton Bashkinë e VORËS, merr 6 mijë vota më shumë se kandidati i BF

Blerim Shera i PS që mori mandatin një vit më parë në zgjedhjet e pjesshme lokale ka marrë 8125 vota kundrejt 2813 votave të...

Elbasani, Kamza dhe Vora me votim elektronik në 14 Maj, Celibashi: Pajisjet garantojnë 100% sigurinë dhe fshehtësinë e votës

Sot në bashkitë Elbasan, Kamëz dhe Vorë ka filluar demonstrimi i Pajisjeve Elektronike të Votimit dhe Numërimit (PEVN) që do të përdoren në zgjedhjet...

Kandidati i Alibeajt për Vorën, Ibrahim Bruka nuk regjistrohet dot në KQZ: Pata një arsye familjare!

Ibrahim Bruka, kandidati i PD-së së drejtuar nga Enkelejd Alibeaj për Vorën, nuk ka mundur të regjistrohet dot në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve. Shkak,...

“Më ka humbur gruaja”, burri nga Vora ngre alarmin në Polici

Një 22 vjeçare nga Vora është larguar nga shtëpia, duke humbur kontaktet me familjarët e saj. Ka qenë bashkëshorti i saj i cili ka bërë...

Lajmet e fundit