Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

vlora hyseni

Vlora Hyseni, sekretet e “kryespiunes” me visto amerikane

Vetëm pak kohë në drejtim të SHISH, opozita e bëri target duke e akuzuar për një vizitë të fshehtë në Beograd dhe bashkëpunëtore e...

Debat i ashpër te “Siguria” mes Salianjit dhe Naços: Mos më bej mua gangster, shko në fshat bëj si kapadai

Komisioni i Sigurisë ka zhvilluar me debate seancën e parashikuar dëgjimore me kreun e SHISH, Vlora Hyseni. Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Salianji ka shtruar...

Vlora Hyseni shkoi në Beograd? SHISH reagon dhe përgënjeshtron Sali Berishën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar një javë më parë se Vlora Hyseni, drejtuese e Shërbimit Informativ të Shtetit në Shqipëri, ka qenë në Beograd...

Ambasadorja Kim takon Vlora Hysenin: Me rëndësi bashkëpunimi SHBA-Shqipëri në sigurinë kombëtare dhe inteligjencën

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim është takuar sot me kryetaren e re të Shërbimit Informativ Shtetëror, Vlora Hyseni. Në një njoftim për mediat,...

Vlora Hyseni vizitë të fshehtë në Beograd? Flamur Noka letër presidentit Begaj: Na informo rreth qëllimit! A janë konsultuar me NATO?

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka i ka dërguar një letër presidentit të Republikës, Bajram Begaj, ku i kërkon sqarime në lidhje me vizitën...

Sali Berisha vijon akuzat: Vlora Hyseni vizitë të fshehtë në Beograd, shefja e inteligjencës shqiptare urë lidhëse e Ramës me Vuçiç

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përsëritur këtë të mërkurë akuzat ndaj Vlora Hysenit, shefes së Shërbimit Informativ të Shtetit, duke pretenduar për një vizitë të...

Shefja e SHISH Vlora Hyseni shfaqet pranë Begajt dhe Ramës

Shefja e Shërbimit Informativ Shtetëror është shfaqur për herë të parë publikisht, në një ceremoni të zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza”, për nisjen zyrtare...

Shfaqja e parë e shefes së SHISH, Vlora Hyseni krah Begajt dhe Ramës

Shefja e Shërbimit Informativ Shtetëror është shfaqur sot për herë të parë publikisht, në një ceremoni të zhvilluar në sheshin "Nënë Tereza", për nisjen...

Afrim Krasniqi analizon foton e Ramës me drejtuesen e re të SHISH: Mesazh politik i gabuar, duhet të ishin dhe drejtues të PD

Politologu Afrim Krasniqi ka analizuar foton e publikuar të kryeministrit Edi Rama, i cili sot prezantoi drejtuesen e re të Shërbimit Informativ të Shtetit,...

“Urime”, Rama prezanton Vlora Hysenin si drejtuesen e re të SHISH

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar Vlora Hysenin si drejtoren e re të Shërbimit Informativ të Shtetit. Rama ka postuar një foto, ku shihet në krahë...

Lajmet e fundit