Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

vizita e erdogan

Berisha analizon vizitën e Erdogan në Tiranë: Vëllazërinë e kemi me njëri-tjetrin, brenda kombit, të tjerët i kemi vetëm miq

Ish-kryeministri Sali Berisha analizon vizitën e presidentit turk në Tiranë pak ditë më parë dhe fjalën e Erdogan për vëllazëri mes dy vendeve. Sipas...

Erdogan erdhi në ditën e vdekjes së Skënderbeut, Edi Rama shkruan “gjerë e gjatë”: Zjarr patriotik që ndizet sa herë unë takohem me “pushtuesin”...

Kryeministri Edi Rama shkruan një koment të gjatë për vizitën e presidentit turk Erdogan në Tiranë, në ditën e vdekjes së heroit tonë kombëtar...

Vizita e Erdogan në datën e vdekjes së Skënderbeut, ironizon politikani: Sot është edhe dita e PICËS, e cila është e lirë dhe të...

Vizita e Presidentit turk Erdogan në Shqipëri në datën e vdekjes së Skënderbeut, ka sjellë reagime të shumta në opinionin publik, disa prej të...

Lajmet e fundit