Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

viozite ne kanada

Jo vetëm në muajt e ngrohtë! Ja pse duhet vizituar Kanadaja edhe në dimër, por ka një kusht

Toronto po shkon drejt heqjes së të gjitha kufizimeve nga situata pandemike deri në mars 2022. Gjatë pandemisë Toronto dhe qytete të tjera "vuajtën"...

Lajmet e fundit