Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

vilat

Në pronësi të biznesmenëve dhe politikanëve, pas sekuestrimit, fillon shembja e vilave luksoze në Brezovicë

Prokuroria e Ferizajt në Kosovë dy muaj më parë zhvilloi një operacion të madh në zonën e Brezovicës, ku u sekuestruan 100 vila luksoze,...

Sekuestrimi i 100 vilave në Brezovicë, mediat në Kosovë: Dy janë të vëllezërve biznesmenë të Hashim Thaçit

Prokuroria e Ferizajt në Kosovë ka zhvilluar dhjetë ditë më parë një operacion të madh në zonën e Brezovicës, ku janë sekuestruar 100 vila...

SKANDALI/ “Fshati” me vila 500 MIJË EURO futet në librin e HISTORISË të klasës së katërt: Aty është bukur dhe jetohet mirë!

Një skandal i madh ka ndodhur me librin e Historisë për fëmijët e klasë së katërt në Shqipëri. Në rrjetet sociale po qarkullojnë foto ku...

Zbardhet raporti, ku kanë përfunduar vilat, hotelet e makinat luksoze të kriminelëve

Pasuritë që u janë konfiskuar bosëve të drogës, krimit dhe korrupsionit janë administruar dhe më pas shfrytëzuar në mënyrë abuzive. Bëhet fjalë për...

Të jetosh në buzë të greminës, erozioni kërcënon qindra godina (Video)

Qindra banorë të bregut të Kalifornisë, kërcënohen të humbasin shtëpitë e tyre pas erozionit masiv shkaktuar kryesisht nga “El Nino”. E ndërsa...

Lajmet e fundit