Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

videoskandali

Arrestohet ish-kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici

Ish-kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici është arrestuar pasditen e kësaj të shtune për korrupsion. Burime për mediat bëjnë me dije se Gjici...

Video-skandali, kryetari i Kuvendit në Prokurorinë Speciale

Prokuroria Speciale do të shqyrtojë kallëzimin penal që ka deponuar kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli. Deponimi ka ardhur për...

Video-skandali +18 i shefit të Policisë, reagon Lleshaj: Nuk përfaqësohem nga perversët, por nga ata që e arrestuan

Pas video-skandalit të denoncuar ekskluzivisht nga redaksia e newsbomb.al ku shihej një efektiv policie i Malësisë së Madhe teksa bënte gjeste të pamoralshme dhe...

I publikohet video-skandali, Ardi përgjërohet mes lotësh: Si do dal në Durrës… (VIDEO)

Ai njihet si Ard Daullxhiu dhe është bërë i famshëm në emisionin “Zonë e Lirë”. Së fundmi ai është kthyer ndër...

Videoskandali/ Të blesh (pa) drejtësinë me euro tek gjyqtarët dhe prokurorët

Disa gjyqtarë u bënë sot “viktima” të vetting-ut, pasi paraqitën dorëheqjen në afatin e fundit të deklarimit të pasurive. Por të tjerë, që i...

Emisioni investigativ “Stop” transmeton sot “VIDEOSKANDALIN”

Emisioni investigativ “Stop” në televizionin Klan do të pasqyrojë sonte një tjetër rast të dhunës ndaj fëmijëve. Ajo ç’ka kemi arritur...

Videoskandali/ Ministrat fillojnë të reagojnë, Ahmetaj: Mund të jem unë. Dervishaj: Provokatorë

Sonte, emisioni “STOP” në Tv Klan do të transmetojë një përgjim audio të një ministri të qeverisë “Rama”.  I kontaktuar nga “Koha jonë” Saimir...

“Publikohet video-skandali. Masazhatorja që njeh gjithë qeverinë” (Video)

Sapo është publikuar video-skandali i ministrit shqiptar me masazhatoren… por në versionin e aktorit të humorit Bes Kallaku. “Ekskluzive... Video skandali i ministrit me...

Reagimi i Xhelilit: Kurth i administratës, familja ime më e bashkuar se kurrë

Ish-kreu i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili në një intervistë për Ora News, flet rreth video-skandalit të publikuar një natë më parë që çoi...

Lajmet e fundit