Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

video

Antony Blinken, kombinimi perfekt i diplomacisë së fuqishme amerikane me muzikën

Postimi i fundit i Sekretarit të Shtetit të SHBA, Antony Blinken, në rrjetet sociale ka lënë “gojë hapur” të gjithë ata që kanë bërë...

Ukraina pretendoi se e vrau, Rusia publikon videon shëndosh e mirë të komandatit të flotës

Ukraina pretendoi të hënën se ka vrarë komandantin e Këmbësorisë ruse në Detin e Zi, Viktor Sokolov gjatë sulmit në Sevastopol, ndërkohë Ministria ruse...

PAMJE TË RËNDA/ Djali i komandantit rreh barbarisht të burgosurin

Pamjet ku djali i komandatit të çeçenëve shihet duke rrahur një të burgosur është duke bërë xhiron e mediave. Sipas mediave të huaja mësohet se...

Fushata e veçantë e Rrugores së Tiranës: Jeta është e shtrenjtë për t’u rrezikuar nga një pakujdesi e vogël!

Përdorimi i celularit gjatë drejtimit të mjetit është një ndër shkaqet kryesore të aksidenteve të ndodhura në rrugët e vendit tonë. Policia Rrugore e...

PAMJE TË RËNDA/ Edukatoret tërheqin zvarrë dhe dhunojnë 3-vjeçarin në kopësht

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht në Fushë Kosovë, ku një i mitur është rrahur brutalisht nga dy edukatoret dhe kuzhinierja. Ngjarja...

PAMJE/ Laert Keka vrapon i plagosur, atentatorët e ndjekin me “Audi” dhe e qëllojnë për vdekje

Newsbomb.al ka siguruar pamjet e atentatit të djeshëm në Vlorë, ku mbeti i vdekur 41-vjeçari Laert Keka. Në pamje shikohen tre persona të cilët ...

VIDEO/ “A jeni gati?” Luiz Ejlli zbulon emisionin e madh që është bërë pjesë

Si lojtar e kemi parë që di të “shkundë” konkurrentët e tjerë. Big Brother Vip 2 ishte vetëm për Luiz Ejllin dhe kjo e...

PAMJE TË FRIKSHME/ 100 peshkaqenë rrethojnë zhytësit

Një grup i madh prej 100 peshkaqenësh kokë çekiç kanë rrethuar një grup zhytësish në ishullin Mikomoto, Japoni. Këto pamje janë regjistruar më 8...

“Njëri bën sikur punon, tjetri filmon”, Tedi Blushi nxjerr videon: Veliaj, boll më me propagandë dhe show

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi thotë se pavarësisht problematikave që Tirana ka, për kreun e bashkisë Erion Veliajn rëndësi ka...

VIDEO/ I mituri në gjendje të rënduar psikologjike, lutet në mes të autobusit të Vorës: Mos më çoni te ai se më dhunon

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në autobusin e Vorës. Në videon e publikuar nga JOQ shihet një i mitur i...

Lajmet e fundit