Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

veshje

10 vite burg për gratë që shkelin kodin e veshjes në Iran

Parlamenti i Iranit ka miratuar projektligjin e diskutueshëm që do të rrisë dënimet me burg dhe gjobat për gratë dhe vajzat që shkelin kodin...

AMA u “tërheq vëmendje” 4 televizioneve: Transmetuan emisione me veshje joetike, dëmtojnë fëmijët

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka marrë vendimin për "Tërheqje Vëmendje" për 4 televizione, pasi nga monitorimi i javës së kaluar janë konstatuar përmbajtje të...

Modelja shqiptare “i vë flakën” rrjetit, “harron” të veshë të brendshme

Angela Martini është një modele shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.Bukuroshja shkodrane e cila jeton në Zvicër është mjaft aktive në...

VIDEO/ Një “barbie unike”, Dua Lipa me fustanin transparent kryefjala e mediave

Dua Lipa është thjesht Dua, unike në stilin e saj dhe plot hijeshi, epo në fund të fundit është shqiptare, nuk ka si të...

“Je grua me fëmijë, vishu siç duhet”, Einxhel Shkira ka një përgjigje për kritikët

Einxhel Shkira, ndonëse është nënë e një djali të vogël, vazhdon të ndjekë të njëjtin stil veshjeje. Mirëpo së fundmi ajo është kritikuar nga...

Ekzekutimi i biznesmenit Ardian Nikulaj, gjendet një kostum në Gjadër, Policia: Dyshohet se i përket autorit

Policia ka zbuluar sot në një banesë në zonën e Gjadrit, në qarkun e Lezhës disa veshje, të cilat dyshohet se i përkasin autorit...

FOTO/ Çfarë s’u pa sot në Kuvend, ja deputetet që tërhoqën vëmendjen me veshjet

Sot u mbajt seanca e radhës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Në orën 10:00 të mëngjesit të sotëm deputetët u ulën në karriget e tyre...

Mbi 50 mijë euro, kjo veshje e përditshme e këngëtares shqiptare kap shifrën marramendëse

Përveç projekteve, thashethemeve nga jeta personale, publiku ka interes dhe për veshjet e “kripura” të vip-ave. Së fundmi ka qenë këngëtarja Kida ajo e cila...

“Kam 12 vite që vesh funde”, Robert Aliaj: Dua të shkëputem nga llumi, s’kam respekt për njerëzit pa stil

Robert Aliaj ka komentuar sot trendin më të fundit të burrave të famshëm, të cilët janë shfaqur në publik të veshur me funde ose...

Mori vëmendjen me veshjen në funeralin e Mbretëreshës, aktorja shqiptare “nxjerr zbuluar” Meghan Markle: Më kopjoi mua

Veshja e Meghan Markle në funerin e Mbretëreshës Elizabeth II mori vënendjen e madhe të mediave. Ajo u shfaq me një fustan të zi të...

Lajmet e fundit