Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

venera lumani

Tjetër dasmë “vip” në horizont! Venera Lumani dhe Lind Islami do të martohen së shpejti

Një tjetër çift do të kurorëzojë dashurinë në martesë brenda pak muajve. Bëhet fjalë për Venera Lumanin dhe Lind Islamin, një nga çiftet më...

Puthja e parë në tualetin e restorantit? Lindi dhe Venera: Na vjen turp ta tregojmë, por e kemi dhënë…

Të ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare ka qenë Venera dhe Lindi, një nga çiftet më simpatike të shoëbizit...

S’keni për ta njohur, ja si dukej Venera Lumani para se të bëhej e famshme (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Venera Lumani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku na mban të informuar për jetën e saj. Ditën...

Lajmet e fundit