Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

vdes shoferi

Makina përplaset me barrierat anësore në Thumanë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Thumanë – Fushë Krujë. Bëhet me dije se shtetasiJ. K., 34 vjeç, ka humbur...

Aksident fatal në hyrje të Tiranës, përplaset keq makina, vdes shoferi

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të Tiranës. Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka...

Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga, vdes shoferi, plagoset i biri

Një akisdent me vdekje raportohet në Divjakë, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka...

Humb kontrollin e makinës, vdes shoferi në Pogradec

Një aksident ka ndodhur rreth orës 00:45 në fshatin Rëmenj në Pogradec. Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin e dhe...

Aksidentohet me makinë, vdes shoferi 55 vjeçar në Korçë (EMRI)

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Bulgec. Si pasojë e aksidentit ka gjetur vdekjen shoferi 55...

Lajmet e fundit