Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
45 %
1kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
33 °
Die
25 °
Hën
31 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

vdekje

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet për vdekje 33-vjeçari (EMRI)

Valter Fierza, një 33-vjeçar nga Shkodra ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të enjte. Mësohet se ngjarja ka...

Edhe vdekja di të jetë e bukur  

Nga Edmond Arizaj Jeta shfaqet ndonjëherë me gjithë fuqinë, bukurinë e pasionin e saj, pikërisht pasi ka mbaruar. Ndoshta ky ishte kumti që ka dashur...

Publikohen pamjet e rënda, momenti kur i moshuari qëllon me armë shqiptarin në Greqi

Mediat greke kanë publikuar pamjet e rënda të vrasjes së 40-vjeçarit shqiptar, Brigen Limka këtë të premte në Pire. Në videon e publikuar nga Protothema,...

8,000 të vdekur, pse përmbytjet në Libi ishin kaq vdekjeprurëse

Filloi me një zhurmë në orën 3 të mëngjesit të së hënës së kaluar,  teksa banorët e Dernës në Libi po flinin. Dy diga shëprthyen...

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë është shënuar në Tiranë, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Bëhet me dije se një 39 vjeçar, banues...

Katastrofë natyrore në Turqi dhe Greqi, rritet numri i viktimave

Ka shkuar në tetë numri i viktimave në Greqi pas i stuhia “Daniel” ka goditur vendin. Sipas medieve greke, dy motra 75 dhe 85-vjeç...

Rrugët kthehen në lumenj në Turqi, Bullgari dhe Greqi, shkaktohen viktima nga përmbytjet

Shirat e dendur kanë shkaktuar përmbytje në Bullgari, Turqi dhe Greqi duke shënuar edhe disa viktima. Në Bullgari, pamjet tregojnë përmbytje më zonën e Tsarevo,...

Aksident me vdekje në aksin nacional Korçë-Pogradec

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të martë në aksin nacional Korçë-Pogradec. Mësohet se ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në segmentin Korçë-Pogradec, pranë fshatiti...

Aksident i rëndë në Elbasan, shoferi “tapë” përplaset me një mjet, humb jetën një grua dhe plagosen dy të tjerë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje është shënuar mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Tiranë. Bëhet me dije se shtetasi I. D., 60 vjeç, duke...

Makina përplas për vdekje 6 vjeçarin në Kavajë, arrestohet shoferi 25 vjeçar

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr.1 të qytetit të Kavajës. Një fëmijë 6 vjeç, këmbësor, është përplasur nga një...

Lajmet e fundit