Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

vasili

E quajti Ballën “skizofren”, socialistët kërkojnë përjashtimin për 10 ditë nga Kuvendi të Petrit Vasilit

Deputetët e Partisë Socialiste i kanë dorëzuar kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla, një kërkesë për përjashtimin e Petrit Vasilit për 10 ditë nga punimet...

“Mos iu sulni qeverisë”, zv.ministri i kthehet ekspertëve te takimi me Metën: Çfarë strategji do bëni ju? I kemi bërë me ekspertët më të...

Zëvendës-ministri i Shëndetësisë Albert Nikolla ka mbrojtur strategjinë e qeverisë ndaj pandemisë së kornavirusit, teksa ka marrë pjesë në një diskutim “online” të zhvilluar...

‘Votimi i nesërm varros integrimin europian’, Bylykbashi dhe Vasili: Shqiptarët e kanë të qartë, t’i bëjë listat si të dojë Rama por në zgjedhje...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi dhe nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në një bashkëbisedim me gazetarët kanë shprehur qëndrimin e tyre kundër votimit...

Mundohet të shpjegojë pse bojkotuan mbledhjen, por Vasilit i shkon gjithçka për ‘dreq’, ngatërron organizmin konsensual me atë seksual (VIDEO)

Opozita ka bojkotuar mbledhjen e Këshillt Politik, ku PS ka dorëzuar propozimin e saj, në të cilin parashikohet hapja 100% e listave, garantimi i...

Bardhi, Bylykbashi dhe Vasili dalin bashkë në konferencë: Tani që kërkuam hapje 100% të listave, Ramës i ka ikur gjuha, doli zbuluar

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, bashkë me Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin e LSI kanë dalë në një konferencë për shtyp lidhur...

Vasili publikon studimin e Forbes: Shqipëria e 88-ta në botë për COVID! Suksesi i Ramës pas izolimit idiot 2 muaj është rritja e shifrave

Nënëkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të studimit të 'Forbes', i cili thotë se Shqipëria renditet në vendet me rezultate të...

Lanë përgjysmë mbledhjen në rezidencën e Yuri Kim, Bylykbashi dhe Vasili shkojnë në selinë e PD për takim me Bashën

Mbledhja e Këshillit Politik në rezidencën e Yuri Kim është ndërprerë për të rifilluar pak më vonë. Ndërkaq, menjëherë përfaqësuesit e...

‘Jemi në rrugë të mirë’, Bylykbashi dhe Vasili: Mbrojtja e votës së lirë është themelore, të respektohet kuota gjinore

Përfaqësuesit e opozitës së bashkuar në tryezën e Reformës Zgjedhore Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili kanë folur në përfundim të takimit të radhës, ...

Bylykbashi dhe Vasili letër Gjiknurit dhe Hajdarit: Të mblidhemi të hënën për reformën, ta mbyllim sa më shpejt (E PLOTË)

Refoma zgjedhore, opozita kërkon përmbylljen e procesit dhe propozon të hënën për takim. “Deri tani asnjë kompromis, vetëm përpjekje nga PS për ta shkatërruar...

‘Rrënim total i shtetit ligjor’, Vasili shpërthen në akuza: A ka një shqiptar që mendon se ka të drejtë arkitekti Taulant Balla dhe nuk...

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka hedhur akuza kundrejt qeverisë për prishjen e Teatrit Kombëtar. Sipas tij kjo është një aferë...

Lajmet e fundit