Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Vajza

Shkuan për pushime, dy vajza gjenden të vrara me plumb në kokë në dhomën e hotelit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku dy vajza të reja u vranë pak orë pasi shkuan në një hotel për pushime. Ewellyn...

Sot kombëtarja shqiptare zbret në fushë, vajzat kuqezi sfidojnë Hungarinë për Ligën e Kombeve

Armir Grimaj ka familjaritet me vajzat. Është përherë mes tyre duke i përshëndetur, pyetur për eksperiencat, dhe duke i trajnuar. Janë në Shkodër. Pikërisht në...

Drogë e prostitucion me 16 vjeçare në qendrat e masazheve në Tiranë

Nën kamuflimin si qendra masazhi në këto ambiente ushtrohet prostitucion, madje klientëve u shitet dhe drogë. Në punë, pronarët e këtyre të ashtuquajturave qendra...

Drogë me postë dhe vajza trafikante, DETAJE nga megaoperacioni antidrogë i shtrirë në disa qytete

Detaje të reja janë zbardhur nga megaoperacioni që po zhvillohet nga policia e Tiranës, FNSH dhe forcat  RENEA kundër shpërndarësve të drogës. Ky operacion...

Albano Bogdo: Humori më ka penalizuar shumë me femrat, nuk të marrin seriozisht

Aktori i humorit Albano Bogdo, ka folur për sfidat e tij të përditshme mes profesionit dhe jetës personale. Së fundmi ai ka rrëfyer se profesioni...

Franca nis zbatimin e ligjit nëpër shkolla, dërgon në shtëpi vajzat e veshura me hixhabi

Franca ka nisur zbatimin e ligjit që në shkollë ndalohen fëmijët eveshur me hixhabi, apo abaja (veshke për myslimanët). Ministri francez i arsimit ka thënë...

Pamje nga dasma përrallore, vajza e Luçiano Boçit i jep fund beqarisë

Enxhi Boçi, vajza e ish-deputetit demokrat dhe njëherësh profesorit Luçiano Boçi, i ka dhënë fund beqarisë. Dasma përrallore është mbajtur mbrëmjen e djeshme, me...

Ndodh në Sarandë: 24 vjeçarja kallëzon në polici babain se ka kryer marrëdhënie seksuale me të

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Saranda, ku një vajzë 24 vjeçe ka kallëzuar në polici se ka kryer marrëdhënie seksuale më babain e...

Përdhunoi dy herë vajzën shqiptare, dënohet me 12 vite burg afgani në Britani

Një azilkërkues afgan është burgosur për përdhunimin e një 12-vjeçarje shqiptare, të cilët jetonin në të njëjtin hotel në financuar nga Home Office. Sakhidad Ahadi,...

Cila është vajza që po pushon me Ylli Limanin në Green Coast?!

Pas një vere të gjatë me angazhime dhe koncerte të ndryshme, këngëtari i njohur Ylli Limani ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar. Ai është fotografuar...

Lajmet e fundit