Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

vajza shqiptare

Dhimbje për prindërit dhe motrën, mediat italiane japin lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të 18 vjeçares shqiptare

"Disa gjëra në moshën tetëmbëdhjetë vjeçare as që duhet të ekzistojnë. Kështu, në lulen e rinisë, e mori një sëmundje e pashërueshme, Gerta Allushin,...

Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Greqi, rekrutonte vajza të reja, mes tyre edhe shqiptare

Policia greke ka shkatërruar një rrjet të dyshuar prostitucioni që rekrutonte vajza të reja, mes tyre edhe shqiptare, për të punuar si eskorta në...

Lajmet e fundit