Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

vaj dafine

Përfitimet e vajit të dafinës, si ta përgatisni në kushte shtëpie

Vaji i dafinës është një nga vajrat më efikas për forcimin dhe mbrojtjen e organizmit, për dhimbjet muskulare, pasi pastron sistemin limfatik. Ky vaj shquhet...

Lajmet e fundit