Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

uzina e superfosfatit

Vdekja e dy të rinjve në ish-uzinën e Laçit, denoncimi: Drejtori dhe roja paguhen, por…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, në lidhje me vdekjen tragjike të dy të rinjve në ish-uzinën e Superfosfatit në Laç....

Lajmet e fundit