Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

utah

Arrestohet nëna “përbindësh”, mbajti të lidhur gjashtë fëmijët e saj në shtëpi

Një blogere e njohur në Utah dhe njëkohësisht drejtuese e një kanali për këshilla prindërore në Youtube, është arrestuar nga Policia, pasi akuzohet për...

Orteku gjigant i dëborës shembet shumë pranë turistëve, në panik ata filmojnë momentin e rënies (VIDEO)

Pamjet e rënies së një orteku dëbore në Utah, SHBA ka bërë xhiron e rrjetit. Orteku gjigant ka rënë pranë zonës me turistë, ndërsa...

Ekspertët paralajmërojnë: Nëse s’merren masa, Liqeni i Kripur do të thahet plotësisht brenda pesë viteve

Liqeni i Kripur i Madh në Utah, një shtet në rajonin malor perëndimor të SHBA-ve,  po përballet me "rrezik të paprecedentë", pasi ka rënë...

Shpërthim i fuqishëm në SHBA dëgjohet në disa qytete, ja çfarë dyshohet

Një shpërthim i fuqishëm ka alarmuar banorët në disa qytete amerikane mes Utah dhe Idaho-s. Është ende mister se çfarë e shkaktoi shpërthimin, por sipas...

Pasi u ‘zhduk’ nga Utah, tjetër monolit misterioz shfaqet në Rumani, mediat e huaja: Kush, çfarë e vendosi atje? (FOTO)

Një monolit misterioz metalik është shfaqur në Rumani pasi një strukturë tjetër e ngjashme e gjetur në shkretëtirën e largët të Utah u hoq...

Lajmet e fundit