Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

urim

Evi Reçi uron me fjalë zemre Kledin për ditëlindje (FOTO)

Kledi Hysa, ish-banori i “Big Brother Vip” ka festuar ditëlindjen dhe  sigurisht në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet e shumta të miqve...

Viti i Ri hebre, Rama uron komunitetin në Shqipëri dhe mbarë botën: Kohë reflektimi dhe shprese!

Kryeministri Edi Rama ka uruar Vitin e Ri hebre komunitetit hebre në Shqipëri, Izrael dhe në mbarë botën. Përmes një postimi Rama shkruan se...

Sali Berisha i uron shërim të shpejt Fatos Nanos: Të rikthehet sa më parë te familja!

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka uruar shërim të shpejt Fatos Nanos, teksa ky i fundit ndodhet prej ditësh në spital në luftë për jetë....

101-vjetori i marrëdhënieve diplomatike me SHBA-të, presidenti Joe Biden mesazh për shqiptarët

28 korriku shënon 101-vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve diplomatikes mes Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. E në këtë ditë te veëantë, nuk...

Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, moderatorja i bën urimin e veçantë

Vëllai i Kiara Titos feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi i motrës. Përmes një postimi në “Instastory”, Kiara ka zbuluar...

“Perëndesha jonë në tokë”, urimi special i ish-kryeministrit për ditëlindjen e Lirie Berishës

Një ditë e veçantë kjo e mërkurë korriku për familjen Berisha. Liri Berisha feston sot 75-vjetorin e lindjes dhe një urim mjaft special ka...

Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen, dhe urimet më të veçanta i mori nga vajzat e tij (FOTO)

Blendi Fevziu është një ndër emrat dhe gazetarët më të suksseshëm në Shqipëri. Me një karrierë të gjatë në drejtimin e emisionit të tij...

Politikania kosovare kujton takimin me Benet Becin dhe e uron për fitoren në Shkodër

Mimoza Kusari Lila, politikania shqiptare e Kosovës, ka kujtuar një takim të dy viteve më parë me Benet Becin dhe përmes tij e uron...

Joe Biden u uron myslimanëve Fitër Bajramin

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, së bashku me bashkëshorten e tij, Jill Biden ka uruar myslimanët për festën e Fitër...

Me foton e viteve më parë, Meta uron Kryemadhin për ditëlindje: Edhe 100! Për mua do mbetesh gjimnazistja ëndërrimtare

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ditën e sotme feston 49-vjetorin e lindjes. Dhe nuk kishte se si në një ditë kaq të veçantë...

Lajmet e fundit