Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

une rri ne shqiperi

‘Unë rri në Shqipëri’, Rama publikon videon me ‘PERLAT’ e vendit tonë: Një mundësi për të zbuluar historinë dhe traditat…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me disa nga destinacionet më të bukura të vendit tonë, duke i ftuar shqiptarët që t'i bashkohen...

Lajmet e fundit