Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

ulje

FOTOLAJM/ Libraria në Tiranë ofron ulje për librin e Lulzim Bashës

Libraria Albania ka njoftuar uljet më të fundit për lexuesit e saj, në këtë sezon veror. Një ndër librat që vjen me ofertë është...

Deri në 50% ulje te VEKO për parkete dhe laminate

Kompania lider në treg për parkete dhe laminate vjen me një super ofertë në këto ditë vere. VEKO ka nisur një fushatë uljesh për...

Nuk ka kërkesë dhe ka shumë prurje, euro dhe dollari prekin nivelin më të ulët për këtë vit

Kursi i këmbimit të euros me lekun ra më tej ditën e sotme dhe preku nivelin më të ulët për vitin 2023. Sipas kursit...

Shpërndaj dashuri përmes Megatek, përfito ULJE duke filluar nga -20 % këtë Shën Valentin

Ndiq puthjen dhe zbulo ofertat më të mira! Ky është slogani që shoqëron Megatek këtë Shën Valentin! Nga data 10 deri në 14 Shkurt përfito...

Rama publikon një tjetër statistikë: FAKT, gjatë 2022 vrasjet janë ulur me 30%

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër statistikë dhe arritje gjatë vitit 2022. Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama ka bërë me dije se...

Uljet Festive mbërrijnë në Velur Spa!

Velur Spa ju pret ditën e Mërkurë, më datë 21 Dhjetor për një ditë të tërë uljesh dhe festimesh! E kthyer tashmë në traditë, Velur...

VIDEO/ E FRIKSHME, momenti kur avioni i Wizz Air shkon mbi kokat e turistëve

Një video po bën xhiron në rrjet ku avioni i Wizz Air, ka trembut për vdekje turistët pasi kaloi shumë pranë kokave të tyre. Me...

“Rritja e ekonomisë me shenja të ngadalësimit”, Sejko: Ekonomia do vijojë të goditet nga lufta në Ukrainë

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko në një deklaratë është shprehur se inflacioni ka pësuar rritje të ndjeshme. Ai tha se rritja ekonomike ka...

Rama jep lajmin e mirë për rinovimin e patentave: Nga muaji Nëntor aplikantët do të përfitojnë 43 % ulje të tarifave

Kryeministri i vendit Edi Rama ka ndarë një lajm të mirë për të gjithë ata qytetarë, të cilët zotërojnë një leje drejtimi dhe duan...

Avioni me katër persona u ul pa rrota, TIA jep njoftimin zyrtar: Pësoi një avari në sistem

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me incidentin e ndodhur me një prej avionëve në pistë. Sipas njoftimit të aeroportit thuhet se...

Lajmet e fundit