Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

u plagos

U vetëplagos me armë zjarri dhe tha se e kishin plagosur disa persona të panjohur, policia e Shkodrës arreston 24-vjeçarin

Një skemë mashtrimi ka dalë në dritë në qytetin e Shkodrës, ku një 24-vjeçar kishte mashtruar policinë për plagosjen e tij me armë zjarri. Sipas...

U plagos në punë, vdes në spital emigranti shqiptar në Itali (EMRI)

40-vjeçari shqiptar Arjan Çekani nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të marra pas një aksidenti që pësoi në punë disa ditë më parë nën...

Aksidenti në Krujë, VDES në spital njëri nga të rinjtë

Ndërron jetë njëri nga të rinjtë që u akisdentuan mëngjesin e sotëm në aksin Fushë krujë-Krujë.   Mësohet se Altin Vogli...

Lajmet e fundit