Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

twerk

VIDEO/ Fansja ngjitet në skenë dhe nis të bëj “twerk” para dy reperëve, ja si reagon Mozzik dhe Getinjo

Dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë qenë në një koncert në një lokal në Tiranë, ku i kanë vënë “flakën” mbrëmjes. E teksa ishin duke...

Kritika ndaj këngëtares shqiptare: I drodhi të pasmet para fëmijëve të mitur (Video)

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Melinda Ademi është vënë në qendër të kritikave pas performancës në një skenë muzikore. Në videon që vetë ajo ka...

Rita Ora nuk përmbahet, ‘twerk-u’ i saj çmend fansat (VIDEO)

Rita Ora është e njohur si një njeri pa komplekse, duke publikuar në rrjete sociale fotot e saj shumë sensuale. Por...

Twerk në avion para pilotëve, këngëtarja shqiptare ‘shkakton’ turbulenca (VIDEO)

Këngëtarja e njohur me njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një ndër femrat më të komentuara. Se fundmi ajo ka...

Po bën xhiron e rrjetit, njihuni me mbretëreshën e Twerk-ut (VIDEO)

Kjo është mbretëresha e Twerk-ut në internet dhe ka 3 milion followers në Instagram! Ajo quhet Nastya Nass dhe është nga...

Motrat Kabashi nuk përmbahen, ndezin rrjetin me twerk (VIDEO)

Ana Kabashi është një këngëtare mjaft e njohur në Kosovë. Pak ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të titulluar 'Ana Kabashi'. ...

Vajza seksi shkakton kaos në në AEROPORT, del me bikini dhe bën ‘twerk’ (VIDEO)

Modelja 22-vjeçare Kate Jo i ka lënë të gjithë pa fjalë në aeroportin e Las Vegas në Amerikë pasi ka shkuar atje me bikini....

Kallashi ‘tërbon’ fansat, kërcen twerk nudo (VIDEO)

Balerina sexy Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe me pseudonimin Kallashi ka tërhequr vëmendjen me një video në instastory ditën e sotme. ...

Rihanna tundet mbi një platformë xhami, ndodh e pashmangshmja (Video)

Rihanna ka dhuruar një spektakël të vërtetë për mijëra fansat e saj gjatë turit “ANTI ëorld”, e veçanërisht për ata që ndodheshin poshtë këngëtares....

Lajmet e fundit