Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

tunizian

Sherr për një borxh, shqiptari në Itali qëllon me armë tunizianin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka qëlluar me armë një shtetas tunizian. Mediat e huaja shkruajnë se shqiptari dhe...

Me thika dhe hanxharë në duar, përplasje mes shqiptarëve dhe tunizianëve në Itali

Një familje shqiptare është përfshirë në një sherr të dhunshëm në Itali. Bëhet me dije se sherri ka ndodhur mes në Livorno, ku katër persona...

Lajmet e fundit