Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

trupi

23-vjeçari u vra në Itali, Bashkia e Lushnjës mbulon shpenzimet për të sjellë trupin në Shqipëri

Thirrja për ndihmë e babait të 23-vjeçarit, Klajdi Bitri që u vra në Itali, duket se është dëgjuar. Burime për media bëjnë me dije se...

Gjendet i pajetë në rrugë një person në Vlorë, dyshohet së pësoi aksident

Një person është gjetur i pajetë në Vlorë këtë pasditen e kësaj të hëne. Sipas informacioneve paraprake, viktima është rreth moshës 60-vjeç. Trupi i pajetë...

Nxirren trupat e pajetë të babait dhe dy djemve që u mbytën në Gramsh

Janë nxjerrur nga polumbarët e RENEA-s trupat e pajetë të Arben Zogu, Ruben dhe Esti Zogu të cilët u mbytën mbrëmjen e sotme në...

Vrasja e shqiptares, policia spanjolle nxjerr pamjet, ja ku autori kishte fshehur trupin

Policia spanjolle ka zbuluar të martën trupin e shqiptares Sibora Gaganit, e cila rezulton e zhdukur që nga viti 2014. Ajo jetonte me të...

VIDEO/ Gjetja e trupit të turistit holandez në kanionet e Osumit, Policia e Skraparit jep detaje

Policia e Skraparit ka dhënë më tepër detaje lidhur me gjetjen e trupit të pajetë të turistit holandez, i cili u rrëmbye nga rrjedha...

Agjërimi për 30 ditë, si e rigjeneron trupin dhe qelizat

Kufizimi i ushqimit edhe për tre ditë mund të rigjenerojë të gjithë sistemin imunitar të njeriut. Këtë e thotë një studim i Universitetit të...

A po të sulmojnë ish-miqtë? Mesazhi i koduar i Arben Ahmetaj: Këmbët dhe duart i kam të qarta, shumë shpejt do jetë trupi dhe...

Ish-ministri Arben Ahmetaj ka qenë mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion" për të treguar të vërtetat e tij dhe për të sqaruar akuzat mediatike...

Trupi i mjekut Isuf Kalo mbërrin nga Danimarka, la amanet të varrosej në Luzat të Tepelenës

Trupi i mjekut të njohur Isuf Kalo ka mbërritur këtë të enjte në Tiranë, Shqipëri. I njohur dhe si mjeku i diktatorit Enver Hoxha,...

E vdekur në krah të autostradës dhe me shenja dhune, gjendet trupi i një vajze në Shkodër

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

Shenjat paralajmëruese në trupin tuaj që tregojnë për ‘kolesterolin e tepërt’

Jo i gjithë kolesteroli është i keq për trupin tuaj, por lloji i njohur si LDL mund t’ju vendosë në një rrezik më të...

Lajmet e fundit