Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Tristan Tate

Tre muaj në qeli për përdhunim, Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga burgu

Influenceri Andrew Tate dhe vëllai i tij Tristan janë lënë në masën e sigurisë “arrest shtëpie” pas tre muajsh qëndrimi në burg. Vendimi u...

Policia dhe prokuroria bastisin edhe 7 apartamente të “Top G” Andrew Tate

Autoritetet në Rumani kanë bastisur edhe shtatë shtëpi të influencerit Andrew Tate mbi të cilin rëndojnë akuzat e trafikut dhe shfrytëzimit të qenieve njerëzore...

Lajmet e fundit