Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

toyota yaris

“Toyota Yaris”: I vdes i ati, lirohet nga burgu biznesmeni që porositi makinat

Biznesmeni Alban Mollaymeri, i arrestuar pas skandalit me “Toyota Yaris”, pasi rezultoi të ishte porositësi i makinave të ngarkuara me 3.4 milionë euro, është...

“Toyota Yaris”, policia belge shpall në kërkim dy kushërinjtë shqiptarë, kërkon informacione

Autoritetet belge kanë shpallur në kërkim dy kushërinjtë shqiptarë Alfred dhe Elvis Vladi (33 dhe 39 vjeç) në lidhje me çështjen e gjetjes së...

Basha dëshmon sot para prokurorëve belgë, çfarë di për ‘Toyota Yaris’

Kryetari i PD, Lulzim Basha do të paraqitet mëngjesin e sotëm në orën 09:00 në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dëshmuar para...

Basha i gatshëm të dëshmojë te prokurorët belgë çfarë di për “Toyota Yaris”

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është i gatshëm të bashkëpunojë me prokurorët belgë që kanë mbërritur sot në Shqipëri për të hetuar mbi...

Dalin DETAJE, prokurorët belgë në Tiranë për Bashën (ÇFARË DO NDODHË TË ENJTEN)

Detaje të reja dalin për prokurorët belgë të ardhur sot në Tiranë për dosjen 'Toyota Yaris. Mësohet se krahas takimeve, prokurorët belgë...

Dosja ‘Toyota Yaris’, mbërrijnë në Tiranë një grup prokurorësh belgë (DETAJE)

Mbërrijnë një grup prokurorësh belg në Tiranë për dosjen 'Toyota Yaris'. Mësohet se prokurorët belgë janë duke mbajtur takime me prokurorët...

Miliona euro në “Toyota Yaris”, mbërrijnë letërporositë nga Belgjika dhe Gjermania

Alfred dhe Elvis Vladi, dy personat e dyshuar si porositësit e makinave “Toyota Yaris”, ku rreth 1 vit më parë u kapën 3.4 milionë...

‘3.4 milion euro në Toyota Yaris’, përfundon gjyqi Balla-Basha, ja kur do jepet VENDIMI

Ka përfunduar gjyqi për akuzat e kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant  Ballës ndaj kryedemokratit Lulzim Bashës për shpifje lidhur me shumën e...

3.4 mln eurot në ‘Toyta Yaris’, Prokuroria kërkon sot ekspertim të mjetit

Detaje të reja vijnë nga hetimi lidhur me 3.4 mln eurot në Toyota Yaris të kapura në portin e Durrësit pak kohë më parë....

Reforma Zgjedhore, flet Basha: Nuk e zgjidh çështjen e Toyota Yaris (DEKLARATA)

Sot Kryetari i Partisë Demokratikë Lulzim Basha foli në një konferencë me gazetarët për një sërë problemesh që po kalon Shqipëria këto kohë. ...

Lajmet e fundit