Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

toyota yaris

Publikohet DOKUMENTI/ Kërkesa e Prokurorisë belge për çështjen “Toyota Yaris”, Lulzim Basha është thirrur si DËSHMITAR

Mbrëmjen e sotme gazetari Çim Peka ka publikuar dokumentin që sipas tij ëhtë thirrja e Lulzim Bashës si dëshmitar në Prokurorinë belge për çështjen...

“TOYOTA YARIS”/ Artan Hoxha zbulon SMS-në që mori zyrtari i Policisë një ditë para se Basha të denonconte në Parlament 5 milionë eurot

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar në emisionin “Opinion” mesazhin që ka marrë një zyrtar i Policisë së Shtetit një ditë para se Lulzim Basha...

Pronari i karrotrecit që transportoi 3.4 milioënë euro mesazh Fevziut: Jemi viktima të kësaj politike! Unë bashkë me tim bir dhe shoferin kemi bërë...

Edi Lika, pronari i karrotrecit me të cilin u transportuan 2 “Toyota Yaris-it” brenda të cilave u transportuan 3.4 milionë eurot e sekuestruara nga...

Gazetarja tregon emrin: Ky është biznesmeni gjerman që kërkoi 3.4 milionë eurot e sekuestruara nga “Toyota Yaris”, ja çfarë tha në Prokurori

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar mbrëmjen e sotme detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e 3.4 milionë eurove të fshehura në automjetet të...

Çështja “TOYOTA YARIS”/ Artan Hoxha: Në karrotrec kanë qenë 7 “Toyota”, prokurori belg kur vjen në Shqipëri kërkon masa të shumta sigurie

Çështja “Toyota Yaris” është sjellë edhe njëherë në vëmendjen e mediave nga ish-kryueministri Sali Berisha, i cili akuzon kryedemokratin Basha se ka bahskëpunuar me...

E zbulon Artan Hoxha: Ja kush ia dha Bashës informacionin për 3.8 milion eurot e “Toyota Yaris”, ishte vetë pjesë e operacionit

Gazetari Artan Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme se Lulzim Bashës informacionin për miliona eurot që do të vinin me mjetin "Toyota Yaris" në...

Me kërkesë të SPAK, Gjykata Speciale vendos për konfiskimin e 3.4 milion eurove të gjetura në “Toyota Yaris”

Gjykata Speciale ka vendosur për konfiskimin e 3.4 milion euro të gjetura në një makinë Toyota Yaris që mbërriti nga Belgjika në vendin tonë...

3.4 milion euro në ‘Toyota Yaris’, Gjykata dënon me burg Ervis Vladin dhe Agim Cekën

Gjykata ka dënuar me 1.5 vite burg Ervis Vladin, i cili u kap 3 vite më parë me 3.4 milion euro në Durrës. Vladi është...

3.4 mln euro në “Toyota Yaris”, Gjykata lehtëson masën e sigurisë për 4 të pandehurit

Gjykata ka lehtësuar masën e sigurisë për të ndaluarit e çështjes “Toyota Yaris”. Trupa gjykuese nga 'arrest me burg' ka vendosur...

DETAJE nga përplasja e ‘Toyta Yaris’ në Rrugën e Kombit, vdes e mitura, në spital edhe i ati

Dalin detaje nga aksidenti i rëndë me një të vdekur në Rrugën e Kombit. Burime nga blutë bëjnë me dije se...

Lajmet e fundit