Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

titulli

Dritan Abazoviç nderohet me titullin “Honoris Causa”, flet Rama: I privilegjuar që e kam mik, fenomen i pakrahasueshëm në politikën ballkanike

Kryeministri Edi Rama ka folur me superlativa për homologun shqiptar të Malit të Zi, i cili ndodhet këtë të premte në Tiranë dhe është...

Fjala e fundit i takon atij, ja çfarë ka thënë Prefekti i Kukësit për heqjen e titullit të Veton Surroit

Prefekti i Qarkut Kukës, Zenel Kuçana ka reaguar për heqjen e titullit "Nderi i Qarkut Kukës" të Veton Surroit. Ai ka...

Pas distancimit të RAMËS, Safet Gjici kërkon FALJE për heqjen e titullit ‘Nderi i Kukësit’ për Veton Surroin: U NXITUAM, por e kërkuan 57...

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas heqjes së titullit "Nderi i Qarkut Kukës" politikanit kosovar Veton Surroi. ...

Refuzoi titullin ‘Qytetar Nderi’, Shemsi Prençi shpërthen ndaj Ramës: Nuk ia fal vetes kurrë gabimin që punova me të, erdhi në pushtet me parrullat…(E...

Ish-Drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi, ka komentuar i revoltuar dhënien e titullit 'Qytetar Nderi' nga Bashkia Dibër për kryeministrin Edi Rama ditën e...

‘Zotërinj larg frymën nga veriu’, rebelohet gazetarja për titullin e drogës

Sikundër, jo çdo jugor është Enver Hoxhë, por as Kadare apo kandidat për Nobel apo (Zot mbaj dorën), për Pulitzer. Mos shihni ëndrra...

Lajmet e fundit