Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

titra

Titrat shqip për serialin kosovar, reagon producentja: Ka persona që nuk dëgjojnë, i vendosëm edhe sepse ka fjalë të vështira në dialekt

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit "Rrushe", ka reaguar për titrat shqip që ai kishte kur u shfaq në televizionin kombëtar Top...

Lajmet e fundit