Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

tiranedurres

Aksident zinxhir në Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina, bllokohet autostrada (VIDEO)

Një aksident zinxhir ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës ku 5 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar dhe qarkullimi...

Aksident pranë mbikalimit të Shkozetit, makina përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident automobolistik është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Shkozetit. Një burrë rreth 50 vjeç me...

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, autobusi plot me turistë përplaset me bordurën (PAMJET)

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në këto momente në autostadën Tiranë-Durrës. Newsbomb.al  mëson se në aksident është përfshirë një autobus...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, vdes një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në autostradën Durrës-Tiranë, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Raportohet...

ARRSH njoftim të rëndësishëm: Rrikthehet lëvizja normale në autostradën Tiranë-Durrës

Autori Rrugor Shqiptar njofton se është hapur kalimi në autostradën Tiranë-Durrës, ku po kryheshin punime. Prej ditësh në segmentin 'Kaza...

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, autobusi përplas për vdekje një këmbësor

Një aksident i rëndë ka  ndodhur në autostradën Tiranë- Durrës. Një autobus ka përplasur për vdekje një këmbësor. Drejtuesi i autobusit...

“Si nuk organizojnë një gjë për të qenë, ja ç’bëhet në aksin Vorë-Maminas” (VIDEO)

Ja shihni ç'behet në ora 17.00 ne segmentin Vore-Maminas.

Policia Rrugore në AKSION, ndërshkohen 19 mjete të transportit publik Tiranë-Durrës pas denoncimeve të shumta (VIDEO)

Nisur nga shqetësimet dhe rreziku i vazhdueshëm që shfaqin mjetet e shërbimit publik, kryesisht në rrugën interurbane kryesore Tiranë - Durrës dhe anasjelltas, duke...

Lajmet e fundit