Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

tirane, durres,

Përplasen dy kamionë në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi i automjeteve

Një aksident ka ndodhur pasditen  e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy kamionë janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë e përplasjes së...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys, bllokohet trafiku

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë QTU. Sipas informacioneve, shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe si pasojë është përmbysur në autostradën Tiranë-Durrës. Si...

Makina përplas për vdekje gruan në aksin Tiranë-Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Durrës, me pasojë vdekjen e një 40-vjeçareje. Sipas policisë, shtetasja me inicialet E.S...

Mjeti përplas për vdekje këmbësorin në rrugën Tiranë-Durrës

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës. Raportohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, ende i paidentifikuar,...

Hekurudha Tiranë-Durrës, Rama: Puna vijon me ritme të larta për të përfunduar në mars të 2024

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme e ka nisur me kantierin e hekurudhës Tiranë-Durrës. Rama me anë të një postimi në rrjetet...

Aksident fatal me dy viktima në Tiranë-Durrës, Policia i komunikon masën e arrestit shoferit te Trauma (EMRAT-DETAJE)

Detaje të reja kanë dalë lidhur me aksidentin tragjik, të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Silva Gjergji...

Nisin punimet në autostradën Tiranë-Durrës, si do të bëhet devijim i trafikut

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije se ditën e sotme ka nisur rehabilitimi i shtresave asfaltike në aksin rrugor Tiranë–Durrës. Përmes një postimi...

Nesër nis asfaltimi në aksin Tiranë-Durrës, ARRSH njofton: Do të punohet vetëm me një korsi

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar pak më parë se ditën e nesërme do të nisë asaflatimi në aksin Tiranë–Durrës, proces ky i cili do...

Shfrytëzonte femrat për 50 euro, kush është portieri i Teutës me të shkuar kriminale që vdiq në aksident ditën e lindjes

Hektor Psatha është viktima e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se ditën e sotme Psatha do të festonte ditëlindjen...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet trafiku (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se për shkak të aksidentit është rënduar trafiku i automjeteve. Ende nuk dihet...

Lajmet e fundit