Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Tirana Partizani

Derbi Tirana-Partizani nesër në “Air Albania”, këto janë akset që do të bllokohen nga Policia

Policia e Tiranës ka hartuar një plan masash për ruajtjen e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani,...

Erion Braçe s’përmbahet pas fitores së Partizanit: O zot Qim Peka eeeeeej! Ky qytet mbetet i kuq

Në pjesën e parë të kuqtë shënuan dy herë me Solomon dhe William, ndërsa për Tiranën shënoi Hasani në të dytën. Një ndeshje e...

Politika të marë shembull nga Tirana – Partizani, një arbitre si Emanuela…

Më shumë se për çdo gjë tjetër Shqipëria ka vuajtur në historinë e saj për mungesën e drejtësisë dhe institucionit të ndërmjetësimit mbi palët....

Partizani nuk fiton në fushë, kërkon në tavolinë 3 me 0 kundër Tiranës…dhe t’i hiqet licensa stadiumit

Derbi i kryeqytetit Tirana - Partizani që përfundoi mesditën e sotme në rezultatin pa gola 0 - 0, përveç icidentit të djeshëm të ikjes...

OSHEE: Ja çfarë e shkaktoi ndërprerjen e energjisë në stadium

OSHEE ka sqaruar se ndërprerja e energjisë elektrike në stadiumin “Selman Stermasi” ka ardhur si shkak i një defekti në nënstacionin në qendër. ...

Merret vendimi, çfarë do ndodhë me derbin Tirana-Partizani

Kanë kaluar më shumë se 30 minuta nga ndërprerja e derbit kryeqytetas mes Tiranës e Partizanit, dhe dritat janë rikthyer në “Selman Stermasi”, por...

Skënderbeu e kthen në stërvitore me Laçin

Trajner: Ramadan Ndreu Arbitra: Blerim Ziri, Endrit Veseli, Renato Malaj, Remzi Sadiku  www.sportal.al

Policia bllokon rrugët për derbin Partizani-Tirana, cakton moshën minimale për të hyrë në stadium

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, njofton për bllokimin e disa akseve rrugore dhe masat e marra, pasi me datë 04.03.2016, ora 18:00 në Stadiumin...

Lajmet e fundit