Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Tina turner

Vdekja e Tina Turner, ylli i Rock’n Roll luftoi me kancerin dhe vuajti për 4 dekada nga tensioni i lartë i gjakut

Tina Turner, ylli i muzikës Rock’n Roll, ka ndërruar jetë dje në moshën 83 vjeçare. Ajo ka mbyllur sytë përgjithmonë, duke trishtuar fansat e...

Shuhet në moshën 83-vjeçare Tina Turner

Ndërron jetë në moshën 83-vjeçare legjenda e muzikës Tina Turner. Lajmi e trishtë e ka konfirmuar nga zëdhënësi i saj në një deklaratë të bërë...

“Sonte qielli është më i shndritshëm”, Rama reagon për ikjen e Tina Turner: Ti je thjesht më e mira…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar me keqardhje për ndarjen nga jeta të këngëtares Tina Turner. Ai ka postuar një fotografi të legjendës së muzikës Rock’n...

Shuhet në moshën 83-vjeçare LEGJENDA e “Rock’n Roll”, TINA TURNER

Ndërron jetë në moshën 83-vjeçare legjenda e muzikës Tina Turner. Lajmi e trishtë e ka konfirmuar nga zëdhënësi i saj në një deklaratë të bërë...

“U largove shumë shpejt nga kjo botë”, Tina Turner prek me fjalët për të birin që ndërroi jetë

Ronnie, 62 vjeç, u gjet i pajetë në shtëpiën e tij në Los Angeles.  Përpjekjet e fqinjëve për ta shpëtuar dështuan dhe ai u...

Diva e muzikës botërore në zi, Tina Turner humb djalin e saj

Djali i Tina Turner, Ronnie, është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në Los Anxhelos, në moshën 62-vjeçare. Sipas “DailyMail” Ronnie është gjetur...

Gjendet i vdekur në banesë djali i Tina Turner, ja çfarë dyshohet

Djali i saj i madh i këngetares së famshme Titan Turner, Craig Raymond Turner, 59 vjeç, u gjet i vdekur në banesën e tij...

Lajmet e fundit