Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Tim Reid

Paketa 4 miliardë paund, Rama takohet me shefin e Eksporteve të Britanisë së Madhe

Tim Reid, CEO i UK Export Finance dhe kryeministri shqiptar Edi Rama, u takuan dje në Londër duke nënvizuar paketën prej 4 miliardë paund...

Lajmet e fundit