Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

tik tok

“Celularin ma sollën me dron”, vrasësi shqiptar “live” në Tik Tok nga burgu në Britani, flirt me vajzat e reja

“Daily mail” i ka dedikuar një shkrim Eugert Merizajt, i cili edhe pse i dënuar me 32 vite burg në Britani nuk i dal...

VIDEO/ I dha 2000 euro vlonjatit për t’i djegur “Ferrarin” Noizyt? Reagon Cllevio

“Digjet Ferrari i Noizyt!” Ky lajm ka qenë kryefjala medias së shkruar ditën e sotme. Siar Konti është i riu i cili u arrestua...

Porositë bëheshin në “Tik Tok”, zbulohet baza e falsifikimin të dokumenteve të identitetit, arrestohen tre persona

Tre persona janë arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës pasi ëhstë zbukuar baza e falsifikimit të dokumenteve të identitetit që përdoren për kalim...

Montana bëhet shteti i parë amerikan që do ndalojë përdorimin e Tik Tok

Montana është shteti i parë amerikan që ndalon gjigantin mediatik TikTok nga pajisjet personale. Guvernatori Greg Gianforte nënshkroi ndalimin në ligj të mërkurën. Ai pritet...

Kërkohet ndalimi i “Tik Tok” në Maqedoninë e Veriut

Kryetarja e Partisë Liberale Demokratike dhe njëherë deputete e Kuvendit në Maqedoninë e Veriut, Monika Zajkova kërkon ndalimin e rrjetit social “Tik-Tok” dhe rrjeteve...

A do të ndalohet TikTok-u në Kosovë?

Agjencia për Informim dhe Privatësi e Kosovës do të iniciojë takime me institucionet e sigurisë së Kosovës për të analizuar nëse aplikacioni TikTok paraqet...

Portugezi i akuzuar për vrasjen e Nikulaj, reagon ne “Tik Tok” dhe thotë se nuk ka lidhje me ngjarjen (VIDEO)

Ruben Saraiva, shtetasi portugez që akuzohet nga autoritetet shqiptare si ekzekutori i Ardian Nikulaj, ka reaguar në rrjetin social "Tik Tok" dhe thotë se...

Përplasja me armë në Durrës pas sherrit në Tik Tok, arrestohet 35-vjeçari që plagosi dy të rinjtë

Një sherr mes disa të rinjve u shënua në Durrës pak ditë më parë. Sherr që kishte nisur pas një debati në Tik Tok. Bëhet...

VIDEO që po bën xhiron e rrjetit, Fero godet “live” Arbenitën pasi i nxori nënën në “TikTok”

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Çifti është mjaft aktiv në rrjetet e tyre sociale, madje dhe në...

Keqpërdori të dhënat e fëmijëve, Tik Tok gjobitet me 12.7 milionë paund

TikTok është gjobitur me 12.7 milionë paund për dështimin në mbrojtjen e privatësisë së fëmijëve, tha mbikëqyrësi i të dhënave në Mbretërinë e Bashkuar. Një...

Lajmet e fundit