Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

The Voice

VIDEO/ Ktheu katër karriget e jurisë, kush është këngëtari shqiptar që mahniti anëtarët e “The Voice” në Greqi

Xhuljo Imeri është shqiptari që ka mahnitur jurinë e “The Voice of Greece” me zërin e tij. Shqiptari me këngën “Stay With me” ka habitur...

Vajza e Robert Aliaj emocionon publikun e ‘The Voice Kids Belgium’, këngëtari brohoret pas kuintave (VIDEO)

Vajza e Robert Aliajt, Gala ka marrë pjesë në "The Voice Kids Belgium", duke shkëlqyer në 'blind auditions'. Ajo u prezantua me këngën "Don't...

Gjon Muharremaj shkëlqen në Francë, shqiptari kalon në gjysmëfinalen e ‘The Voice’ (VIDEO)

20 vjeçari shqiptar Gjon Muharremaj rrëmbeu zemrat e publikut dhe të jurisë së 'The Voice of France' që në daljen e tij të parë....

Historia e pazakontë/ Vrau me 20 plumba 36 vjeçarin, gruaja e shoqëruar nga gardianet konkurron në “The Voice”

Një aplikim i pazakontë është bërë këtë edicion në “The Voice of Albania”. Dëshira e madhë për të kënduar, nxiti Fatbardha...

Plotësohet katërshja e “The Voice of Albania”, ja ata që do përzgjedhin zërat më të mirë

Pas prezantimit të Alban Skenderaj, Rona Nishliut dhe Besës, trajneri që plotëson katërshen fantastike të “The Voice of Albania 6” është Xuxi, njofton Top...

Zbulohet trajnerja e tretë e “The Voice”, zë i fuqishëm i skenës shqiptare

Produksioni i “The Voice of Albania” ka zbuluar emrin e trajneres së tretë të këtij edicioni. Është këngëtarja Besa Kokëdhima ajo që do i...

Zbulohet një tjetër këngëtare e njohur që i bashkohet “The Voice of Albania”

Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e “The Voice of Albania 6”, njofton Top Channel. Këngëtare, tekstshkruese, filantropiste. Nishliu është një ndër personazhet më interesant...

Ledion Liço flet për ndryshimet në “Top Channel”: Shqipëri hesapi, çfarë s’bën vaki

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm lidhur me ndryshimet që pritet të pësojë spektakli i talenteve në “Top Channel”, “The voice of...

Lajmet e fundit