Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

testi i raketavce

Shqipëria dënon provën bërthamore të Koresë së Veriut, thirrje për Kim Jong Un: Respekto detyrimet

Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka dënuar ashpër provën bërthamore të kryer nga Republika Popullore Demokratike e Koresë dhe e cilëson atë...

Koreja e Veriut lëshon raketën me rreze të gjatë, fuqitë e mëdha në alarm

Koreja e Veriut ka lëshuar një raketë me rreze të gjatë duke shkelur rregullat e Kombeve të Bashkaura ndërsa vetëm pak kohë më parë...

Lajmet e fundit