Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

test

Bashkimi Evropian rekomandon që pasagjerët nga Kina të paraqesin test negativ për COVID-19

Zyrtarët e qeverive të Bashkimit Evropian rekomanduan që pasagjerëve që udhëtojnë nga Kina për në BE duhet të kenë test negativ për koronavirus, para...

Meghan Markle bën testin gjenetik, zbulon se është 43% nigeriane

Meghan Markle ka rrëfyer se në një test gjenetik që iu nënshtrua, ka zbuluar se është 43% nigeriane. Dukesha e Sussex-it tha në një...

Ngjiti Shqipërinë në majën e Evropës, kampionia Luiza Gega del e pastër dhe në testet e dopingut

Atletja shqiptare Luiza Gega, kampione e Evropës në garën e 3000 metrave me pengesa, ka rezultuar e pastër në të gjitha testet e dopingut...

Jill Biden del nga izolimi, rezultoi negative ndaj Covid-19

Zonja e Parë e Amerikës, Jill Biden, ka rezultuar negative pas testimit të Covid-19 dhe do të largohet nga Karolina e Jugut, ku ishte...

Disa raste me Covid në qytet, Kina urdhëron të testohen edhe peshqit

Mbi pesë milionë njerëz janë urdhëruar t'i nënshtrohen testimit të Covid-19 në qytetin bregdetar kinez, Xiamen këtë javë, pasi u zbuluan rreth 40 raste...

Edhe Greqia ndryshon rregullat: S’ka nevojë për test Covid mjafton vaksina

Ministri i Shëndetësisë, Thanos Plevris në Greqi bëri të ditur se nga e hëna hyrja në Greqi do të bëhet sërish pa test të...

Ministria e Jashtme njofton shtyrjen e masave nga Greqia: Të gjithë shqiptarët, të kenë test negativ dhe të plotësojnë formularin

Ministria e Jashtme e Shqipërisë njofton se Greqia ka shtyrë masat aktuale anti-covid deri më datë 7 shkurt 2022. Të gjithë shtetasit shqiptarë që...

Manastirliu apel grave: Mos hezitoni! Test falas për depistimin e hershëm të kancerit të qafës së mitrës

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nga qendra shëndetësore nr.4 në kryeqytet, e ka quajtur programin e depistimit të hershëm të kancerit të qafës së...

Zbuloni në 20 sekonda nëse truri juaj është i shëndetshëm, një test i krijuar dhe i aprovuar nga shkencëtarë dhe mjekë

Shkencëtarët kanë krijuar një test të thjeshtë që mund të zbulojë lehtësisht rrezikun e mundshëm të sulmit në tru. Gjithë çfarë ju duhet të...

Bëri me urgjencë testin e Covid, del rezultati i tamponit të Lulzim Bashës

Kryedemokrati Lulizm Basha ka dalë negativ në testin e Covid. Menjëherë pasi dje ish-deputeti Endri Hasa dhe Belind Këlliçi janë izoluar...

Lajmet e fundit