Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Tepelene

Sherr mes barinjve në Tepelenë, i riu qëllon me pushkë 59-vjeçarin (EMRAT)

Një konflikt ka ndodhur mes dy barinjve në fshatin Matohasanaj në Tepelenë. Sipas Policisë mësohet se një prej barinjve, shtetasi Blerim Luzi ka plagosur...

Aksident i rëndë në Tepelenë-Gjirokastër, 4 të plagosur (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të enjte në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër. Mësohet se një mjet tip “Renault” me drejtues shtetasin Josif...

Edi Rama flet për shkarkimin e Gjiknurit, tregon a ka lidhje me dosjen e inceneratorëve

Damian Gjiknuri ka punuar mirë! Kështu u shpreh Edi Rama, pas një prononcimi për mediat gjatë takimit dy ditor informal që po zhvillon me...

Dita e dytë e mbledhjes në Tepelenë, çfarë po ndodh në përballjen e Ramës me zëvendësat dhe qëndrimi i ministrave

Qeveria socialiste e drejtuar nga Edi Rama do vazhdojë dhe sot për të dytën ditë më radhë takimin informal, ku po raportojnë të gjithë...

VIDEO/ Rama ngre dolli për “shtatë palë qejfe”: Gëzuar! Të na rrojë….

Rama duke i pashqetësuar pavarësisht se prej kohësh qeveria e tij është lëkundur për shkak të skandaleve të njëpanjëshme në radhën e socialistëve. Këtë të...

Shtatori i “furtunës” në Partinë Socialiste, çfarë do të vendosë Edi Rama në Kongresin e Jashtëzakonshëm

Damian Gjiknuri i dorëzoi sot stafetën Sekretarit të Ri të Përgjithshëm të Partisë Socialiste, Blendi Klosit. Në një konferencë të gjatë për mediet, ai...

Edi Rama gjen “të papërgatitur” ministrat, “vë në rresht” zv/ministrat dhe sekretarët e përgjithshëm

Kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka mbërritur i pari sot në hotelin pranë Ujit të Ftohtë në Tepelenë, aty ku po...

Rama mbledh ministrat në Tepelenë, ndan fotot: Sezon i ri vetëreformimi

Edhe pse supozohej të ishte një hermetike, ka qenë vetë kryeministri Edi Rama i cili ka ndarë disa foto nga mbledhja që është duke...

Kabineti qeveritar mblidhet në Tepelenë, i pari mbërrin kryeministri Rama

Kabineti qeveritar është mbledhur sot në Tepelenë me iniciativën e kryeministrit Edi Rama. I pari i qeverisë ka thirrur anëtarët e këtij kabineti në...

A do ketë ndryshime në Qeveri?! Edi Rama mbledh sot ministrat në Tepelenë

Kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama do të mbledhë këtë të premte në qytetin e Tepelenës ministrat e kabinetit të tij. Për...

Lajmet e fundit