Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

tedi blushi

“Njëri bën sikur punon, tjetri filmon”, Tedi Blushi nxjerr videon: Veliaj, boll më me propagandë dhe show

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi thotë se pavarësisht problematikave që Tirana ka, për kreun e bashkisë Erion Veliajn rëndësi ka...

PS fitoi Elbasanin, Tedi Blushi ngre akuza: Operacion mafioz i Edi Ramës me votimin elektronik

Partia Socialiste fitoi Bashkinë e Elbasanit, teksa qytetarët i besuan një mandat të dytë Gledian Llatjas. Votimi në Elbasan u krye me elektronikë, dhe rezultati...

Takimi sekret Basha-Balla, reagon Tedi Blushi: Për këdo që kishte dyshim, ja ku është prova! Të neveritshëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar pas publikimit të pamjeve të takimit sekret mes ish-kryedemokratit Lulzim Basha dhe deputetin...

Partia e Lirisë i jep zë denoncimit të Belind Këlliçit, për nepotizmin në Bashkinë e Tiranës dhe tenderat e marrë nga drejtori i kryetarit

Partia e Lirisë mbështet denoncimin publik të bërë dje nga Belind këlliçi, kandidat i koalicionit "Bashkë Fitojmë" për Bashkinë e Tiranës. Përmes Sekretarit Tedi...

“Na paska futur në radarin e DEA-s”, Tedi Blushi: Qeveria po na e nxin faqen dita ditës, me ministra në burg

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar pas thirrjes së bërë nga DEA amerikane, që qytetarët shqiptarë të denoncojnë rastet...

“Nesër do jemi para Kuvendit”, Tedi Blushi: Përjashtimi i 23 deputetëve bëhet që Rama të mos hetohet për aferën me “McGonigal”

Sekreatari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar për përjashtimin e deputetëve të opozitës nga punimet e Kuvendit të Shqipërisë. Sipas tij...

Pak orë para protestës, Blushi thirrje qytetarëve: Uragani po vjen, bashkohu edhe ti! Ndryshimi i madh fillon nga sot

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, i ka bërë thirrje qytetarëve që t’i bashkohen protestës së ditës së sotme. Përmes një postimi...

Partia e Lirisë thirrje popullit: Më 11 shkurt, të gjithë në bulevard kundër regjimit mafioz!

Numri dy i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i ka bërë thirrje shqiptarëve që të marrin pjesë në protestën kombëtare të thirrur nga opozita...

Tedi Blushi del në terren: Katër herë është asfaltuar rruga te Pazari ri, është e degraduar

Sekretari i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka denoncuar rikonstruksionin e rrugës “Tefta Tashko Koco” në Tiranë, duke e quajtur atë një vjedhje të...

Shifrat e INSTAT, reagon Partia e Lirisë: Qeveria Rama hap vende pune për “të rehatuar” patronazhistët për qëllime elektorale

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, duke iu referuar shifrave zyrtare të Institutit të Statistikave, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se...

Lajmet e fundit