Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

te pandehur

5 milionë euro nga gjermanët për Forex, SPAK çon në gjyq pronarët dhe agjentët e “Blue Energy”, u zbulon pasuritë në Shqipëri dhe Kosovë

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe krimit të Organizuar ka mbyllur hetimet dhe ka çuar në Gjykatën e Posaçme kërkesën për gjykimin e 13...

Të akuzuar për prodhim dhe shitje drogë, Prokuroria e Lushnjës dërgon për gjykim 4 të pandehur

Prokuroria Lushnjës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim  katër të pandehurit që akuzohen për shitje të lëndëve narkotike. Konkretisht, të pandehurit K.M., M.P....

Përplasja me armë në Lezhë, Prokuroria merr të pandehur Besnik Simonin dhe bashkëfshatari Altin Marku

Prokuroria e Lezhës ka njoftuar mbylljen e hetimeve dhe marrjen të pandehur të ish-kreut të Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë, Besnik Simoni, si dhe...

Klevis Balliu dhe protestuesit e ‘Astirit’ si të pandehur, Basha: Nuk ka prokurori që të ndalë qytetarët e lirë të protestojnë ndaj korrupsionit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me procesin gjyqësor ndaj Klevis Balliut dhe disa protestuesve të Unazës së Re, duke thënë...

Trafikonin njerëz kundrejt pagesës me shuma të mëdha, 51 të pandehur te Krimet e Rënda (EMRAT)

Pas operacionit 'One if by land', 51 persona kanë përfunduar si të pandehur në prokurorinë e Krimeve të Rënda. Prokurori Eugen...

Dorëzohet te Krimet e Rënda pjesa e parë e dosjes 339, kush janë 12 të pandehurit (EMRAT)

Dorëzohet në Gjykatën për Krime të Rënda pjesa e parë e dosjes 339, ku janë përcaktuar 12 të pandehur nga Prokuroria. ...

Lajmet e fundit