Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

te akuzuarit

Inceneratori i Elbasanit/ GJKKO pranon gjykimin e shkurtuar për Lefter Kokën, Alqi Bllakon dhe të akuzuarit e tjerë

Gjykata e Posaçme ka pranuar këtë të premte kërkesën për gjykim të shkurtuar nga ana e ish-ministrit Lefter Koka, ish-deputetit Alqi Bllako dhe gjashtë...

Gjykata e Posaçme kalon për gjykim inceneratorin e Fierit, mes të akuzuarve dhe Lefter Koka e Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme ka pranuar dosjen e paraqitur nga SPAK dhe ka kaluar për gjykim rastin e inceneratorit të Fierit. Janë 10 persona që...

Lajmet e fundit