Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

tatuazh

Horror në Teksas, çifti u bën tatuazh me zor fëmijëve, u pret lëkurën për t’ua fshirë

Një çift nga Teksasi u arrestua sot pasi lidhën dy fëmijët e tyre të vegjël dhe u bënë tatuazhe. Kur u bë një ankesë...

VIDEO/ Luizi gdhend ne trup Kiarën, ja tatuazhi që bëri sot për të

Luiz Ejlli ka vendosur që të gdhendë në trup diçka që i përket Kiarës. Ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip, shkoi...

Bora Zemani zbulon tatuazhin e veçantë në trup, ja kujt i dedikohet (FOTO)

Moderatorja Bora Zemani ka zbuluar historinë e tatuazhit më të veçantë në trupin e saj.  Ajo u pyet nga kokurentët e “Përputhen” për tatuazhet në...

I dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana zbulon si ndihet pas ndarjes

Fansat kanë aluduar se së fundmi Mozzik dhe Loredana po pësojnë sërish një krizë ndarjeje pas kaq kohësh të ribashkuar. Dyshja nuk e ndjek më...

FOTO LAJM/ I riu bën tatuazh në kurriz portretin e kryeministrit Edi Rama

Një i ri ka guxuar shumë dhe ka “stampuar” në trupin e tij me anë të një tatuazhi fytyrën e kryeministrit Edi Rama.Foto e...

E mbështetur pranë shkëmbit, Ledina Çelo ekspozon të pasmet dhe zbulon “padashje” tatuazhin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta në bregdetin shqiptar. Ajo jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen e...

Granit Xhaka “gdhend” në krah emrin e veçantë, ja kujt ia dedikon tatuazhin ylli i Arsenalit (VIDEO)

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Çifti u bekua me ardhjen...

Leonora Jakupi e vendosur: Nuk do ta bëja asnjëherë, ma ndalon feja

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka ditur si t'i rezistojë kohës, viteve dhe sharmi i saj...

E kërcënuan se do e përdhunonin dhe do e vrisnin, ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa nuk heq dorë, provokon sërish ISIS-in

Ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa, në trupin e saj ka gdhendur një tatuazh të rri ku dënon kultin e vdekjes të ISIS. Kohë më parë...

“Të flesh” çdo natë me Ramën në shpinë, flet djali që i bëri tatuazhin: E kishte idhull…

Të shumtë janë ata persona të cilët gdhendin në trup idhujt e tyre. Ky është rasti i një të riu, i cili ka realizuar...

Lajmet e fundit