Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

tarifa

Pas protestës në Rrugën e Kombit, Ahmetaj ZBARKON në Kukës, shpjegime banorëve

Sot ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, mbërriti në qytetin e Kukësit për herë të parë pas protestës për tarifën e Rrugës së...

Rruga e Kombit, REAGON për herë të parë Kodheli dhe ngre zërin në Kuvend: Ja çfarë thotë për kuksianët

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka reaguar për herë të parë lidhur me tensionet e ditëve të fundit të shkaktuara nga tarifimi i Rrugës...

Kina dhëmbë për dhëmbë me Trump, ja si i përgjigjet tarifave të vendosura nga Amerika

Pekini zyrtar i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Trump, e vendos të tarifojë mallrat që importohen nga Amerika. Taksa e vendsour është...

A konsultua me qeverinë Kosovës për tarifën e Rrugës së Kombit? Rama habit me përgjigjen

Kryeminisri Rama është duke zhvilluar aktualisht një takim me gazetarët, ku po jep sqarime lidhur me tarifimin e Rrugës së Kombit dhe atë që...

E BUJSHME: Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë jepen me konçesion, tarifa mblidhet me faturën e ujit

Qeveria shqiptare, me propozim të Bashkisë së Tiranës, mendon që shërbimin ceremonial dhe mirëmbajtjen e varrezave të dëshmorëve ta japë me Partneritet Publik-Privat. ...

Çmimi i ujit, paralajmërohen rritje tarifash në gjithë vendin

Faturat e ujit për familjet shqiptare pritet që të rriten në emër të reformimit të sektorit. Enti Rregullator i Ujit e ka paralajmëruar...

Përfaqësuesit e bizneseve arrijnë marrëveshjen me Bashkinë, hiqet taksa e tavolinës, flet Veliaj: Me këtë nuk bëjmë dot aq shkolla sa duhet

Kryetari i bashkisë Erion Veliaj ka zhvilluar një takim negociues me përfaqësues të bizneseve për taksat. Ne takimin që zgjati rreth 40 minuta është...

Tarifat për pacientët, sa do të paguani për kujdesin shëndetësor

Prej datës 1 shkurt në sistemin shëndetësor ka nisur të zbatohet sistemi i ri i referimit të pacientit, ndërkohë që përmes një urdhri të...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Dita

Gazeta Shqiptare