Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Sulmi me arme

Sulmi me armë ndaj Top Channel, thirrja e revoltuar e gazetares: Rrethojeni Shqipërinë me shirita të verdhë nga Hasi në Konispol!

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar pas sulmit me armë ndaj godinës së “Top Channel”, ku mbeti i vrarë roja 60 vjeç, Pal Kola. Përmes një...

Sulmi me armë që alarmoi pasagjerët në metro/ Shkon në 16 numri i të plagosurve në New York, autori ende në arrati

Ka shkuar në 16 numri i personave, të cilët mbetën të plagosur gjatë sulmit me armë në stacionin e metrosë në New York. Një...

TMERRI në Vjenë, nga nisja e sulmit, plagosja e policit e deri te arrestimi i autorëve (VIDEO-PËRMBLEDHJE)

Shtatë të vdekur (2 prej të cilëve autorët e sulmit) dhe dhjetëra të plagosur është bilanci momental i sulmit të ndodhur mbrëmjen e sotme...

Po shkonin në lokalin e tyre, sulmohen me armë zjarri dy shqiptarët (DETAJE)  

Një përplasje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prishtinë. Bëhet me dije se dy persona janë...

Lajmet e fundit