Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Sulm top Channel

Sulmi ndaj Top Channel / Drejtori i Policisë mbledh strukturat, gjenden PROVA TË VLEFSHME, do analizohet edhe ADN

Pak orë pas sulmit me armë ndaj televizionit Top Channel, policia dhe prokuroria duket se kanë arritur të mbledhin disa prova të vlefshme që...

Lajmet e fundit