Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

sulm ne kishe

Horror në Spanjë, një person futet me shpatë samurai në Kishë dhe sulmon besimtarët

Të paktën një person ka vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur rëndë pas një sulmi me shpatë në një Kishë në Spanjë. Mediat vendase...

Sulm në një kishë, 24 të vdekur, 18 të pagosur

Një sulm ka ndodhur në kishën Burkina Faso, në Afrikë. 24 të vdekur dhe 18 të plagosur ka qenë bilanci nga...

Sulm i tmerrshëm brenda një kishe në Teksas, 2 të vdekur, disa të plagosur (GJITHÇKA TRANSMETOHET LIVE)

Një sulm i rëndë ka ndodhur brenda një kishe në Teksas ku janë vrarë dy persona dhe janë plagosur disa të tjerë. ...

Lajmet e fundit