Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

studia

Krishtlindjet më të ftohta në dekada, SHBA goditet nga stuhia dimërore, temperaturat do zbresin deri në -45 °C

Një stuhi e fuqishme dimërore e Arktikut po kalon nëpër SHBA dhe pjesë të Kanadasë, duke sjellë me vete temperatura të ftohta dhe vonesa...

Lajmet e fundit